Lithuanian English French German Norwegian Russian

Parama

Lietuvos Samariečių Jurbarko krašto bendrija lėšų vykdomoms programoms ir kasdienei veiklai pagal projektus gauna iš valstybės bei savivaldybių biudžetų, tačiau  dalį jos biudžeto sudaro fizinių ir juridinių asmenų paaukotos lėšos. Šios lėšos skiriamos vaikų iš socialiai remtinų ir asocialių šeimų vasaros stovyklų organizavimui, vaikų dienos centrams, socialiai remtinų žmonių, neįgaliųjų, senelių paramai, bei labdaros valgyklos veiklai vykdyti.

 

Norėdami mus paremti , Jūs galite padėti pervesdami 2 (arba mažiau) % savo pajamų mokesčio lėšų Lietuvos Samariečių Jurbarko krašto bendrijai.

 

Prašymo pervesti iki 2 % pajamų mokesčio sumos Lietuvos vienetams, pagal Lietuvos Respublikos labdaros ir paramos įstatymą turintiems teisę gauti paramą, formą galite rasti čia.
Lietuvos Samariečių Jurbarko krašto bendrijos remiami žmonės visuomet laukia ir yra dėkingi už materialinę paramą: drabužius, avalynę, namų apyvokos daiktus, žaislus, maisto produktus. Norėdami paremti materialiai, mielai prašome kreiptis į mus.

Mūsų rekvizitai:
Įmonės kodas -193309650
Banko rekvizitai:
DnB NORD bankas
A/s LT374010044300081593                                                     Banko rekvizitai siunčiant iš užsienio:
AB Ūkio bankas Jurbarko filialas
A/s LT237011100000607000

 

Paramą galite pristatyti:

 Adresas: Kauno-36, LT-74001, Jurbarkas
El.paštas:  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  

Nuoširdžiai dėkojame už Jūsų suteiktą pagalbą!