Lietuvos samariečių Jurbarko krašto bendrijos visuotinis narių susirinkimas

2022 m. gegužės 31 d. vyko Lietuvos samariečių Jurbarko krašto bendrijos visuotinis narių susirinkimas, kuriame buvo patvirtintos veiklos bei finansinių rinkinių ataskaitos, aptartas bendrijos veiklos planas šiems metams, įteiktos padėkos, aptarti einamieji kasdieniai klausimai.

Jei norite įprasminti savo gyvenimą, norite padėti žmonėms, kuriems reikia pagalbos, tapkite mūsų bendrijos NARIAIS. Prisidėkite savo idėjomis, pasiūlymais, savanoriškais darbais. Mums tai labai svarbu! Susisiekite su mumis dėl narystės ar kitų klausimų.

Mūsų organizacija rūpinasi: Senjorų ir neįgaliųjų užimtumu (dažnai jie jaučiasi vieniši, todėl organizuojame įvairias veiklas, susitikimus), buitimi (nes vaikai gyvena toli, o patiems dėl prastos sveikatos sunku nueiti į parduotuvę, ligoninę ar susiskaldyti malkas žiemai), parama maisto produktais (nes pensijos labai mažos). Vaikais (po pamokų ir vasaros atostogų metu ištisus metus, rūpinamės, kad vaikai turėtų įdomų laisvalaikį- organizuojame įvairias veiklas, edukacijas, ekskursijas ir kt.)Pabėgėliais (parama maistu, vaistais, rūbais, daiktais, apgyvendinimu ir kt.).

Turime dar daug gražių idėjų, kurias tikrai su Jūsų pagalba įgyvendinsime.

Dėkojame už nuveiktus darbus ir linkime sėkmės samariečiams darant gerus darbus žmogui ❤️